Loading...

Badem Gözlü Erkek Olmaz Dediler, Bakın Nasıl Oldu

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Badem Gözlü Erkek Olmaz Dediler, Bakın Nasıl Oldu

Yeni popüler olmaya başlayan badem göz estetiğinin uzun zamandır takipçisiyim. Bir erkek olarak bu ameliyatı yaptırmak istemem herkese garip geldi bu zamana kadar nedense. Olmaz, yakışmaz, saçmalama gibi yorumları kaç kere duydum ben bile sayısını hatırlamıyorum. Yani hep badem gözlü erkek olmaz dediler, bakın nasıl oldu anlatayım:)

Küçüklüğümden beri beni en öz güvenli yapan parçam gözlerim. Amma velakin en sorunlu olduğum yer de gözlerim. Egolu olduğum düşünülmesin lakin masmavi gözlerimle bugüne kadar etkileyemediğim bir kadın olmadı ama keşke iş sadece renkle bitse.

Göz kenarlarım 30lu yaşlarıma yaklaşmaya başladıkça sarkmaya başladı. İlk önce ben her halimle yakışıklıyım diye düşünen ben zamanla karizmamı kaybediyorum galiba endişesi duymaya başlamıştım. Çünkü düşünsenize, en çok güvendiğiniz bölgenizde bir takım problemler oluşmaya başlıyor ve siz elinizden bir şey gelmeden mutsuz mutsuz aynalardan kaçıyorsunuz.

Baktım konu iyice kafama takılıyor, yaz kış gözlüksüz dışarı çıkmaz oldum; dedim oğlum bu böyle olmaz. Eşe dosta önce şaka yollu bu konuyu açtım, ki yakınlarım da bilir gözlerime ne kadar değer verdiğimi; laf arasında en sonunda estetik olucam o olacak diye söylenirken herkes yok daha neler, erkek adam estetik olur mu oğlum, kırıtarak çıkma o ameliyat odasından diye sığ yorumlarla şaşırttılar beni. Hayır benim anlamadığım, erkekler neden estetik olamıyordu? Eğer konu mutlu olmak ve bedenine iyi bakmaksa; spora giden, diyet yapan, cilt-el bakımına vs. önem gösteren erkekler oluyor da estetik yaptıran erkekler neden olmuyordu?

Bu estetik zaten benim adıma bir nevi geleceğe de yatırım olacaktı. Çünkü yaşım 50lere geldiğinde zaten sarkmış olan gözlerim iyice aşağıya düşecekti, e bu yakışıklılığı da bulldog köpeklerine benzeyerek heba etmek istemiyordum. Herkese kulak tıkayıp çılgınlar gibi göz kapağı estetiği nasıl yapılır onu araştırmaya başladım.

İlk bir heyecanla tamam hemen oluyorum deyip ilk gittiğim iki doktor arasında karar vermeye çalışırken, bir an bir aydınlanma geldi. Acaba neden bu kadar acele ediyordum? Sonuçta bu görünümün kusursuz olması benim öz güvenim için ne kadar önemliyse dolaylı olarak seçeceğim doktorum da alanında deneyimli ve sonradan sorun çıkmayacağına emin olacağım bir operasyon geçirmemi sağlayan biri olmalıydı.

İkinci bir araştırma sürecine geçtim, pek çok doktoru araştırdım; yaptıkları badem göz estetiği ameliyat görüntülerini inceledim. Onu eledim bunu düşündüm derken baktım yine zaman geçiyor bir şekilde. Araştırdığım doktorlardan en tecrübelisi ve uzun zamandır istediğim bu estetiği en sorunsuz gerçekleştirecek doktorla bu sürece girmeye karar kıldım.

Ameliyat öncesinde her şeyi konuştuk, ameliyatı Adan Zsine kadar öğrendim. Şuan anlat deseler bir hekimin asistanı gibi badem göz estetiğinin ayrıntıları şakır şakır anlatırım:) Her neyse, içim çok rahat bir şekilde günüm geldiğinde operasyonumu geçirdim, elimi kolumu sallaya sallaya evime döndüğümde hala cesaret ettiğim şeye kendi kendime gülüp duruyordum.

Siz bir de beni göz kenarımdaki bandajlar çıktıktan sonra görün, kendimi resmen Alain Delon sanmaya başladım iyice:) İşte ben buydum, doktoruma binlerce kez teşekkür öz güvenimi geri getirdiği ve bana mükemmel badem gözler yarattığı için. İhtiyacı olan herkese geç kalmamalarını ve korkacak hiçbir şey olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

2020-02-13T14:52:37+00:00

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?