Loading...

Baygın Göz Tedavisi

Ana Sayfa » Badem Göz Estetiği » Baygın Göz Tedavisi

Baygın Göz Estetiği

Estetik dünyasında her şey o kadar hızlı ilerlemekte ki her gün yeni bir teknik ya da yeni bir estetik işlem bu serüvenin içerisine dahil olmakta. Bazen gereksinim bazen ise sadece estetik anlamda yapılmakta. İşte, her ikisini de içeren yani hem gereksinimi karşılayan hem de estetik değişimi içeren yeni estetik trendimiz badem göz estetiğidir.

Baygın göz tedavisinde istediğimiz gözleri bu olumsuz görüntüden uzaklaştırmak ve daha parlak daha canlı bir görüntü elde etmektir. Bunu genel anlamda baygın göz estetiği adı altında yapılan çekik göz ya da badem göz operasyonu ile gerçekleştirilir.

Baygın göz tedavisi öncesinde hastanın nöroloji bulgularının olup olmadığı mutlaka araştırılmalıdır. Baygın göz estetiği ancak baygın göz tedavisi olan hastalara yaptırılması gerekmektedir.

 

Baygın gözlü olan kişilerin aslıda gözleri çok güzeldir. Tek sorun gözlerinde sönük, halsiz, baygın, uykusuz ifadenin taşınmasıdır. Baygın göz tipi olan tanıdığınız birçok ünlü var. Türkan Şoray, Tuba Büyüküstün, Sylvester Stallone, Angelina Jolie, Bayhan vs. Baygın göz estetiği yaptıranların olduğunu görebilmekteyiz. Baygın bakış estetiği ya da baygın bakış tedavisi sadece kadınlara mı yapılıyor sorusuna ise baygın bakışlı erkeklerde vardır. baygın bakışlı kadınlarda. Baygın gözler için yapılacak en verimli işlem badem göz estetiğidir.

Baygın bakış nasıl düzelir

Baygın bakış nasıl düzelir sorusuna cevap verebilmek için öncelikle badem göz estetiği nedir kısaca bahsedelim.
Badem göz estetiği göz çizgisinin yüz hattınıza göre yukarı kaldırılması işlemidir. Yani göz çizgisinin bittiği noktadaki bağların yukarı kaldırılmasıdır. Badem göz estetiği bu bağlamda çok etkili bir işlemdir. Hastalarımızı mutlu eden badem göz ameliyatı aynı zamanda konforlu bir ameliyattır. Aslında ameliyat ya da operasyon kelimesi bu işlem için biraz ağır kaçabilir. Badem göz estetiğinin konforlu olduğunu söylememizdeki asıl neden de budur aslında. Çünkü badem göz işlemi esnasında hasta hiçbir acı ya da sızı hissetmez. Lokal anestezi ile yapılan bu işlem ortalama 30-45 dakika arasında sürmektedir. İşlem bittikten hemen sonra hasta evine gidebilir. Bir iki gün içerisinde rahatlıkla normal yaşamına dönebilir.

İlk temasın gerçekleştirdiği gözler görsel iletişim ilk basamağıdır. Gözler bir meme işlemi ya da bir karın-göbek estetiği gibi değildir. Karşınızdaki kişiye ilk izlenimi veren gözler sizdeki farkı fazlasıyla hissettirir. Bu gerekçeyle gözün yüzde nasıl durduğu, gözlerin karşıya nasıl bir ifade bıraktığı çok önemlidir. Bu sebeple badem göz estetiği yaptırmak isteyen birçok hasta bazı sebepler sunarak bu işlemi yaptırmak istemektedir.

Uykulu Gözler

Uykulu göz tipi badem göz estetiği yaptıranlar içinde ilk üçtedir. Uykulu gözler için birçok tedavi öngörülmektedir. Kimisi çay tedavisi yaparken kimisi ılık su, kimisi ise bazı kremler ile bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Uykulu göz tipi olan kişiler hem sosyal yaşamlarında hem iş hem de özel hayatlarında sıkıntılar yaşayabilirler. Uykulu göz hali olan kişilerin uyku düzeni ne kadar düzenli olursa olsun bu ifadeden uzaklaşamazlar. Çok diri çok canlı olduğunuz günlerde bile uykusuz görüntü çizerler. İş arkadaşlarından ‘’uykusuz görünüyorsun’’, ‘’gece beşik mi salladın  nedir bu hal’’ sözlerine maruz kalırlar. Toplantılarda bile yorgun bir yüz ifadesi ile karşı tarafın tepkisini çekerler. Uykulu bakışlar sebebiyle yorgun görünürler. Uykulu bakışlar, uykulu gözler kişiyi de etrafını da mutsuz eder aslında. Bu durum badem göz estetiği için bir ihtiyaçtır. Çünkü badem göz estetiği ile göz hatlarınız değiştirilerek daha canlı bir görünüm alır. Uykulu gözler, uykulu bakışlar için badem göz ameliyatı ya da badem göz estetiği önerilmektedir.

Baygın Gözler

Baygın göz tipi olan kişilerin yan göz çizgileri normal kişilere göre daha aşağıdadır. Bu sebeple göz iç kısmında olan beyazlık daha belirgindir. Bu belirginlik gözü baygın hale getirmektedir. Cansız bakışlar, bitkin bakışlar olarak adlandıracağımız bu durum can sıkıcıdır. Hem kişi hem çevresi bu durumdan rahatsızlık duyabilir. Aslında normal bakışı olan kişi karşı tarafa kendisini cansız, mutsuz, isteksiz, uykusuz hissettirebilir. Özellikle iş hayatında bu durum sorun yaratabilmektedir. Özel hayatlarında da zaman zaman sıkıntılar olabilir. Baygın göz tedavisi için badem göz estetiği değerlidir. Yapılan küçük bir müdahale ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Kişi kendisini daha iyi hisseder.

Badem göz, çekik göz diye ifade edebileceğimiz bu işlem uykulu göz tiplerine, baygın göz tiplerine rahatlıkla uygulanabilir. Badem göz estetiğindeki süreç diğer estetik operasyonlara göre kısadır. Örnek vermek gerekirse yurt dışından gelecek olan bir kişi için badem göz estetiğine ayıracağı zaman dilimi iki saattir. Çünkü badem göz için gerek duyulmadıkça kontrole gerek yoktur. Daha öncede dediğimiz gibi badem göz estetiği konforlu bir işlemedir.

Baygın Göz Tedavisi Fiyatları Uykulu Göz Tedavisi Fiyatları

Baygın göz tedavisi için iyi bir seçenek olan badem göz estetiğinin fiyatı için öncelikle bazı etkenlerin belirlenmesi gerekmektedir. Yani baygın göz ameliyatının ücretini belirleyen bazı kriterler belirlenmelidir. Bunların başında badem göz ameliyatını yapacak doktorun deneyimi ve tecrübesi gelmektedir. Badem göz ameliyatının nerede hangi şartlarda yapılacağı da badem göz estetiğinin fiyatını belirleyen faktörler arasındadır. Türkiye de badem göz estetiğini tercih edecek kişi bu kriterlere dikkat etmelidir. Türkiye de badem göz estetiği yapan birçok estetik cerrah olmasına karşın bu konuda uzmanlaşmış hekimleri tercih etmek yararlı olabilir. Bu durum uykulu göz tedavisi içinde geçerlidir. Sonuçta yapılan işlem badem göz estetiği diğer adıyla çekik göz estetiğidir.

Göz Kapağı Düşüklüğü

Göz kapağı düşüklüğü baygın gözleri daha uykusuz daha yorgun gösterebilir. Bu sebeple badem göz estetiği operasyonları göz kapağı düşüklüğü ile kombine edilebilir. Yani üst göz kapağı düşük olan bir kişiye hem badem göz estetiği hem de üst göz kapağı ameliyatı yapılabilir.

2020-02-13T16:03:20+00:00

6 Yorum Var

 1. Yasar 20 Aralık 2019 at 16:39 - Reply

  Merhaba gözlerim baygin bakmaya basladi ve yaklasik iki yil kadar oldu tedavisi münkün mü fiyati nedir
  Simdiden tesekkur ederim ilginiz icin

  • admin 15 Ocak 2020 at 16:40 - Reply

   WhatsApp hattımızdan bir kaç foto atma şansımız var mı acaba ? +90546 641 54 54

 2. Rubar 22 Mart 2020 at 21:26 - Reply

  Gayri meşru işlerden uzak durun 🙂 illegal takılmayın :)..

  • admin 14 Nisan 2020 at 04:28 - Reply

   Bu da farklı bir yaklaşım :))

 3. Ebru 4 Mayıs 2020 at 01:12 - Reply

  Merhabalar benim genetik olarak gozlerim baygin ama bir gozumde bariz bir fark var norolojik testlerimi yaptirdim birsey cikmadi ve ben tek goz duzelmesini degil ikisini istiyorum fiyat alabilir miyim

  • admin 10 Mayıs 2020 at 03:25 - Reply

   Merhaba… ilk önce göz bölgesine ait bir kaç fotoya ihtiyacımız var. bunları wp dan atabilirsiniz. fiyat bilgisi de whatsApp dan verilecektir.

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?