Loading...

Göz Bantları İşe Yaramadı, Ameliyata Mecbur Kaldım

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Göz Bantları İşe Yaramadı, Ameliyata Mecbur Kaldım

Dış görünüme özen gösteren bir erkek olarak hiçbir şeyime özensizlik göstermedim bugüne kadar. Hem kılık kıyafetime, hem kiloma, hem güzel kokmaya, cilt sağlığıma ve diş sağlığıma kendimi bildim bileli hep dikkat etmişimdir. Ama bu genetiğimi allah kahretsin, göz kapaklarım aklım erdiğinden beri başıma bela oldu. Yaşım ilerledikçe de iyice gözümün üzerinde bir tabaka yerleştiği için deliriyordum artık. İnternetten bulduğum göz bantlarıyla deriyi yukarıya doğru sabitleyip toparlamaya başladım bir süre ama maalesef göz bantları işe yaramadı, ameliyata mecbur kaldım.

Bu tip estetik operasyonlara ön yargıyla bakan bir tip hiç değilim. Sonuçta bu benim sağlığım ve sağlığım söz konusu oldukça kendimden esirgeyeceğim hiçbir şey yok. Ama o kadar sinir olmaya başlamıştım ki artık gözlerime, bu kadar bakıma rağmen nasıl bu hale gelirler diye içten içe üzülüp duruyordum.

ÜST GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ.

İnternette Görüp Denediğim Bir Ürün ve Sıfır Sonuç

Bir hafta sonu internette kendim için bakım ürünleri araştırırken, bir sitede çağın yeni trendleri diye bir başlık gördüm. Dikkatimi çeken bu blog yazısına tıkladığımda gördüğüm ürünler karşısında hem güldüm hem de şaşırdım. Çin’den ithal olarak getirilen ürünler arasında göz altı için ufacık sıcak su torbaları, yüz için domates ve salatalıklı katı maskeler, kadınlar için yüz bölgesindeki tüyleri yok edici kalıp çikolata şeklinde ağdalar… Teker teker incelerken bir anda karşıma çıkan ürünle şoke oldum.

Ürün bir banttı, cilt dostu olduğu söylenen bu bandın bir ucu göz kapaklarına, bir ucu kaş altına yapıştırılıyordu ve böylelikle göz kapağının üzerindeki deri gergin bir şekilde tutulabiliyordu. Kafamda hemen şimşekler çaktı. Ya bu ürün benim sorunuma da çare olursa? diye düşünüp hemen vakit kaybetmeden satıldığı siteyi bulup internet üzerinden sipariş verdim.

2 hafta sonrasında ürün elime ulaştı. Bir hevesle açtığım paket beni hüsrana uğrattı çünkü görseldeki kaliteyle elim ulaşan ürünün alakası yoktu. Neyse dedim son bir ümit gözümde deneyeyim şunları. Zaten gözüme taktıktan 2 dakika sonra pat diye atıverdi kaşımın altındaki yapışkan. Sinirlenmekten ve üzülmekten başka yapabileceğim bir şey yoktu, yine elde vardı sıfır sonuç…

Takıntımdan Kurtulmanın Zamanı Gelmişti

Bu göz bandı benim esas çözümü ertelemeye çalıştığım son ürün olmuştu benim adıma. Yapacak bir şeyim yoktu, mecburen artık üst göz kapağı estetiği olacaktım. Çevreme sordum soruşturdum; arkadaşlarımın ismen duyduğu ya da tanıdıklarının önereceği estetisyenlerle gittim konuştum. Ameliyatın hemen yapılabilir olması ve çabuk iyileşecek olmam moralimi biraz olsun yerine getirdi ve hiç vakit kaybetmeden ameliyat tarihimi aldım.

Sonuç olarak ameliyatımı oldum, bütün süreçler başarıyla geçti. Yeni gözlerimden o kadar memnunum ki, bu kararı çok daha erken almadığım için kendime kızgın olsam da kavuştuğum yeni görüntüm bu zamana kadar çektiğim sıkıntıları ve üzüntüleri unutmama yetiyor da artıyor bile:)

2020-02-13T13:07:18+00:00

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?