Loading...

Göz Büyütme Estetiği

Ana Sayfa » Badem Göz Estetiği » Göz Büyütme Estetiği

Göz büyütme estetiği, son zamanlarda özellikle kadınlar arasında oldukça revaçta olan, gözlerdeki yorgun, baygın, uykusuz ifadeye son vermeyi amaçlayan dünya üzerinde hızla yayılan estetik operasyondur.

Badem göz operasyonu ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Ülkemizdeki özellikle İstanbul’daki estetik cerrahlar donanımları ile fark yaratmaktadır. Badem göz ameliyatı için İstanbul’da adından söz ettirmiş estetik cerrahları tercih eden kişiler, sadece yurt içinden değil, başka ülkelerden dahi gelebilirler.

 Göz büyütme estetiğinin bu denli seçilmesinin bir sebebi de kısa ve acısız bir yoldan güzel ve estetik bir çözüme ulaşım sağlanmasıdır.

Göz Büyütme Estetiği Ameliyat Süreci Nasıl Geçer?

Göz kapağı estetiği, lokal anestezi ile yapılmaktadır. Lokal anestezi sayesinde kişi tamamen baygın olmaz ve göz çevresi uyuşturulur, bu sayede acı asla hissedilmez. 30 ile 45 dk arası süren cerrahi bir müdahaledir. İşlem öncesi, hastanın belirlediği şekilde göz dış köşesi belirlenir, yukarı taşınan doku askı yöntemi ile kemik zarına tutturulur.

Badem Göz Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ameliyat sırasında kullanılan, özel kendiliğinden eriyen dikişler sayesinde kişinin dikiş aldırması gibi bir durum söz konusu olamaz. Ameliyat bittikten birkaç saat sonra hasta taburcu edilir. İz kalmaz. Bandaj kullanılmaz onun yerine ince bant takılır. İşlem günü hastanın araba kullanması uygun görülmeyebilir. Operasyonun ikinci gününden itibaren yüz yıkama, duş alma, makyaj yapma gibi faaliyetler kolaylıkla yapılabilir.

Göz Kapağı Ameliyatı Olan Ünlüler

Göz kapağı ameliyatı olan ünlüler arasında birçok tanınmış simayı görebilmekteyiz.         Badem göz ameliyatı, son zamanlarda hem ülkemizde hem de dünyada oldukça ses getirmektedir. Badem göz ameliyatı genellikle baygın ve yorgun gözlü kişilere yapılmaktadır. Bunların başında olan ünlüleri sayarsak başta gözleriyle meşhur olan Türkan Şoray’ı söyleyebiliriz. Günümüz gözde oyuncularından Tuğba Büyüküstün de badem göz ameliyatı olmayı tercih eden ünlüler arasındadır. Son zamanlarda güzellik algılarını yerle bir eden, tüm trendlerin öncülüğünü yapan Kylie Jenner ve Kendall Jenner da badem göz ameliyatı olan ünlülerdendir. Göz büyütme ameliyatı olanlar kimler sorusuna yukarıda değinilmiş olup diğer örnekleri sayfalarımızdan bulabilirsiniz.

Göz Büyütme Egzersizleri

Göz büyütme egzersizleri ile birçok sosyal medyada örnekler sunulmaktadır.Kadınlar yüzyıllardan beri güzellik adına birçok formül üretmiştir. Göz konusunda Batılıların Uzak doğululara özenmesi gibi bir durum son zamanlarda görülmektedir. Göz konusu oldukça yoruma açık bir şekilde ele alınmıştır.

 Kadınların ürettikleri formüller arasında salatalığı göz üzerine koyma, papatya ya da siyah çay ilen göze yapılan kompleks, ılık su tedavisi, yumurta akı kürü, çeşitli kremler vs yer almaktadır.

Göz Büyütme Makyajı

Göz büyütme makyajı kadınlar kulübünde, ekşi sözlük sayfalarında, onedio sosyal platformunda oldukça konu alan bir başlıktır.

 Göz büyütme makyajı ile ilgili koreli kadınlar güzellik açısından oldukça ileri olmaları ile bilinir. Yine japonların göz büyütme makyajı da ünlüdür. Koreli kadınların gözler üzerinden gerek makyaj hileleri gerekse makyaj malzemeleri ile yaptıkları birçok yenilik bulunmaktadır. Göz kapaklarını daha büyük göstermelerini sağlayan aparat bile geliştirmişlerdir. Fakat bunlar geçici ve çok da sağlıklı sonuç vermeyen çözümlerdir. Makyajsız göz büyütme belirttiğimiz gibi hem zahmetli hem de zaman alan bir işlemdir. Göz büyütme ameliyatı ile bu durumdan konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

DİKKAT:  Badem göz ameliyatı, sizlere geçici değil, kalıcı çözümler sunmaktadır.

Göz Kapağı Ameliyatı Olan ÜnlülerGöz Büyütme Estetiği Fiyatları 2019

Göz büyütme estetiği 2019 fiyatları yapacak estetik cerrahın deneyimine ve tecrübesine göre değişebilmektedir. Göz büyütme estetiği 2019 ücretleri bu etkenlere göre farklılık gösterebilir. Göz büyütme estetiğinin en etkili yöntemi badem göz estetiğidir. Badem göz estetiği fiyatları 2019 yılı içerisinde farklılık göstermeyeceği kanaatindeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Soru : Göz gerçekten büyütülebilir mi ?
  • Cevap : Göz büyütme ameliyatında fiziksel olarak göz büyümez. Etrafı şekillendirilir. Bu yüzden büyükmüş gibi görünmesi sağlanır. Yoksa var olan göz büyütülemez.
  • Soru : Herkes yaptırabilir mi ?
  • Cevap : Her yaştan herkes yaptırabilir. Ama 18 yaş altı için anne veya baba onayı gerekir.
  • Soru : Ağrı sızı olur mu ?
  • Cevap : Ağrı sızı bu ameliyatlarda görünmez. Çünkü lokal anestezi ile göz çevresi tamamen uyuşur. Bu yüzden hissetmeniz imkansızdır.
  • Soru : Anestezi türü nedir ?
  • Cevap : Hastane de kalmak gerekmez. Klinik ortamında yapılabilir. İşlem bir saat sürer. Sonrasında eve gidilebilir. Lokal anestezi ile yapılır.
2020-02-13T16:01:00+00:00

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?