Loading...

Şeyma Subaşı’nın Sırrını Keşfedin

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Şeyma Subaşı’nın Sırrını Keşfedin

Kendim Şeyma Subaşı’nın sırrını keşfedip mutlu olduğum için siz de keşfedin istedim. Aslında zerre kadar düşünmüyordum estetik yaptırmayı. Dudaklarım normal dolgunlukta, burnum da hokka gibi olmasa da yüzüme gidecek büyüklükte, fiziğim de ne çok zayıf sayılabilir ne şişman.

Her şeyim görüldüğü gibi orta kararken hiç orama burama estetik yaptırsam mı diye düşünmedim. Ne zaman ki 30lu yaşlarıma geldim ve zaman akmaya başladı, yavaş yavaş gözlerimde oluşan yorgunluk belirtilerini de fark etmeye başladım. İş temposu, evlilik telaşesi, ev düzeni derken zaman geçtikçe hem beynen hem bedenen yorgunluklar baş göstermeye başladı tabi.

Durum böyle olunca, pazar günlerimi eşimle birlikte evde oturup kahvaltı etmeye; öğle saatleri televizyon karşısında uzanarak bir yandan kahvemi içmeye bırakmaya başlamıştım bile. İşte o günlerden birinde, ki kendim için aydınlandığım gün olarak kabul ederim:), kahvemi yapmış koltuğumda yayılıp magazin haberleri izlerken bir anda flaş bir magazin haberi girdi “Şeyma Subaşı’nın Güzelliğinin Sırrı.”

Deyimi yerindeyse köpekler gibi kulaklarımı dikleştirip televizyonun sesini açtım neymiş bakalım bu sır diye. Kadının güzelliği zaten yadsınamazdı da, işte bu güzellik nereden geliyor bütün mesele oradaydı. Haberde badem göz estetiği diye bir şeyden bahsettiler, ilk defa konu hakkında bilgi sahibi oluyordum.

Jeton bende o zaman düştü işte. Demek ki benim makyajla yapılıyor zannettiğim şey küçük ama etkili bir estetik müdahaleydi. Kadının gözlerinin değişimini haberde gösterdiklerinde gerçekten çok hoşuma gitti. Resmen ufacık bir estetik bile ilk intibayı nasıl etkiliyordu, gözlerdeki o çekicilik, bakışların güzelliği…

Telefonu elime alıp hemen ufak bir araştırma yaptım. Ünlü camiasının sıklıkla yaptırdığı trend olan bir estetik olduğu, benim yaşlarımdaki kadınların yaptırdığı badem göz ameliyatı sonrası görüntülerin güzelliği ince ince kanıma işledi. Acaba dedim ben yaptırsam nasıl olur. O cümleyi kurduktan sonra geçmiş olsun zaten, er ya da geç ufukta bana badem göz yaptırmanın yolları görünüyordu:)

İşlerini incelediğim ve güven verici bir doktor bulup randevu ayarladım. İlk gittiğim kontrolde biraz heyecanlıydım tabi; ne zaman estetik olabileceğim, ne zaman iyileşebileceğim hepsi muammaydı başlantıçta benim için. Ama sağ olsun doktorum içime su serpti, her şeyi Adan Zye konuştuk. Üstelik muayeneye giderken içimdeki en büyük korku da asılsız çıktı; yaptığım araştırmalarda her göz yapısının badem göz estetiğine uygun olmadığını okuduğum için gerilmiştim biraz ya ben uygun bir aday değilsem diye. Ama şansıma uygunmuş gözlerim, daha çekici bakışlara kavuşmam için bir engelim yokmuş.

Bu süreçte hem eşim hem ailem beni hep destekledi, kendi güzelliğim için ve yan etkisiz bir ameliyat olduğum için kendi heyecanımı sevdiklerime de geçirdim. “İkinci Şeyma Geliyor” diye diye ameliyat gününe kadar hem kendimi hem yakınlarımı gülümsettim. Çünkü kendi adıma en önemlisi hem psikolojik olarak rahat hissetmek hem de yanımdakileri yersiz yere tedirgin etmemekti.

Günüm geldiğinde öğleden sonra gittim estetiğimi olmaya. Yemin ederim içeride kalış sürecim 1 saati bile bulmadı. Hemen halledilen ameliyatım sonrası morarmalarımın geçmesi ve iyi hissetmem için 5 günlük rapor aldım. Uymam gereken her kurala uydum çünkü söz konusu güzelliğimse gerisi teferruattı:)

Zaman geçip gözlerim tamamen iyileşince artık aynalara bakmaya doyamıyorum. Hayatımda birden bire aldığım bir kararın beni bu kadar mutlu edebileceğini inanın düşünmezdim ama şimdi iyi ki o pazar günü televizyonda o haberi görmüşüm ve iyi ki konu buralara kadar gelmiş diyorum. Teşekkürler Şeyma Subaşı:)

2020-02-13T14:59:23+00:00

Bir Yorum Yaz

 
Yardım mı Lazım ?